Fundacja
Auxilium
Dzieciom

Kontakt

Bielawa,
ul. Piastowska 18
(lokal Niepublicznej Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznej
Anna Salij-Szyszka)

Kontakt:
789 163 140

Zobacz

Fundacja
Auxilium Dzieciom

Bielawa, ul. Piastowska 18
(lokal Niepublicznej Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznej
Anna Salij-Szyszka)

Kontakt:
Telefon: 789 163 140
NIP 882 213 62 44
Regon 387327 497
KRS 0000865501

Rusza bezpłatna pomoc psychologiczna dla młodzieży bielawskich szkół! Edycja 2024

Zapraszamy do udziału w projekcie „Bielawa Beż Uzależnień – Razem do Zdrowego Jutra”

W ramach tego inicjatywy, *Fundacja Auxilium Dzieciom* organizuje specjalne zajęcia dla młodzieży mieszkającej w Bielawie lub uczęszczającej do bielawskich szkół. Oto, co możesz zyskać, biorąc udział:

1. 60 godzin terapii indywidualnych: Dostaniesz wsparcie i narzędzia, aby skutecznie radzić sobie z wyzwaniami i trudnościami.
2. 13 zajęć grupowych:
– 10 z młodzieżą: Poznasz rówieśników, wymienisz się doświadczeniami i zbudujesz wsparcie w grupie.
– 2 z rodzicami: Rodzice również otrzymają wsparcie i wiedzę na temat pomagania swoim dzieciom.
– 1 dla nauczycieli i osób pracujących z bielawskimi nastolatkami: Wspólnie będziemy rozmawiać jak stworzyć środowisko, w którym młodzież może rozwijać się zdrowo i bezpiecznie.

KONTAKT

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna                                ul. Piastowska 18/ S1
58 – 260 Bielawa

Telefon

74 646 17 22
697 024 805

 

MEET AND CODE

Fundacja Auxilium Dzieciom otrzymała od Fundacji TechSoup grant na zorganizowanie wydarzenia w ramach inicjatywy Meet and Code.

W ramach grantu odbędą się 2 wydarzenia, pierwsze z nich w dniach 04.10.2023-05.10.2023 pod nazwą RoboGenius Bielawa 2023. Będzie to wyjątkowy hackathon, skierowany do dzieci niepełnosprawnych, które pragną odkrywać świat robotyki i technologii w sposób dostosowany do swoich potrzeb.

Drugie wydarzenie w dniach 18.10.2023 – 19.10.2023 to APPY DAYS. Wartość edukacyjna tego wydarzenia jest wieloaspektowa. Głównym celem jest umożliwienie niepełnosprawnym dzieciom zdobycia praktycznych umiejętności programowania i projektowania aplikacji, co może przyczynić się do ich rozwoju osobistego i zawodowego w przyszłości.

Sponsorem inicjatywy są SAP oraz Amazaon.

#meetandcode #SAP4Good #codeEU #AmazonFutureEngineer

RoboGenius Bielawa 2023

https://meet-and-code.org/pl/pl/event-show/10199

APPY DAYS

https://meet-and-code.org/pl/pl/event-show/10204

MEET AND CODE 2023 - RoboGenius 2023 za nami!

Meet and Code to inicjatywa, która nie tylko edukuje, ale także inspiruje i mobilizuje do działania. Te zajęcia są prawdziwie fascynującym doświadczeniem, które otwiera drzwi do nowoczesnej technologii i programowania. 

Przez dwa dni mieliśmy okazję zapoznawać się z najnowszą technologią w robotyce oraz kodowaniu. Dzieci uczestniczące w zajęciach były zachwycone!

 

Rusza bezpłatna pomoc psychologiczna dla młodzieży bielawskich szkół!

Fundacja Auxilium Dzieciom po raz kolejny realizować będzie projekt bezpłatnej pomocy psychologicznej skierowanej do młodzieży bielawskich szkół. Pomoc świadczona będzie w związku z wykonywaniem zadania publicznego współfinansowanego ze środków otrzymanych od Gminy Bielawa w ramach realizacji zadania pt: „Bielawa bez uzależnień: Razem do Zdrowego Jutra”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z nami i skorzystania z przygotowanej przez Fundację Auxilium Dzieciom i Niepubliczną Poradnie Psychologiczno – Pedagogiczną ofertą pomocy. 

MEET AND CODE 2023 - APPY DAYS 2023 za nami!

Za nami fantastyczne wydarzenie APPY DAYS 2023. Głównym celem wydarzenia było umożliwienie niepełnosprawnym dzieciom zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności programowania i projektowania aplikacji, co może przyczynić się do ich rozwoju osobistego i zawodowego w przyszłości. Dodatkowo, wydarzenie miało na celu budowanie pewności siebie, wspieranie kreatywności oraz promowanie pozytywnego podejścia do wyzwań. Wszyscy bawili się świetnie i z wielką chęcią uczestniczyli w wydarzeniu. Dziękujemy bardzo partnerom inicjatywy TechSoup Polska oraz sponsorom SAP i Amazon.

#meetandcode #SAP4Good #codeEU #AmazonFutureEngineer 

MEET AND CODE 2023 - CODDING TIME BIELAWA za nami!

"Coding Time Bielawa 2023" to innowacyjne wydarzenie organizowane w ramach "Meet and Code", skierowane do młodych, niepełnosprawnych entuzjastów technologii w wieku 8-18 lat. Naszym celem było zainspirowanie uczestników do kreatywnego myślenia, eksploracji technologii i rozwijania umiejętności programowania. Wydarzenie odbyło się w formie warsztatów interaktywnych, które połączyło zabawę z nauką. Wydarzenie "Coding Time Bielawa 2023" miało na celu rozbudzenie pasji do technologii i programowania wśród dzieci i młodzieży.

meetandcode #SAP4Good #codeEU #AmazonFutureEngineer